Halloween 2018 x 3!

3 imprezy halloweenowe szykujemy w tym roku dla Was w Badecie!

DYNIOWE STRACHY NA LACHY

27 października, w sobotę o godz. 11 zapraszamy dzieci 4+ do wspólnej zabawy z potworami, wiedźmami i straszydłami zamieszkującymi dziecięce książki. Polatamy na miotłach, zanurzymy ręce w kociołku pełnym pająków i rozbijemy dynię pełną słodkości. Stworzymy też własne duszki, które postraszą w ciemności.  Zapraszamy dzieci od ok. 4 lat, przebrania mile widziane, wstęp: 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu imprezy, zapisy i bilety w przedsprzedaży, wykupione do najpóźniej do północy 26.10.

HALLOWEEN W NAWIEDZONEJ KSIĘGARNI x 2!
26 października, w piątek o godz. 17.30 i 27, października, w sobotę o godz. 17 zapraszamy dzieci na upiorne imprezy, podczas których poznamy najstraszniejsze postacie zamieszkujące kartki naszych ulubionych książek.  Razem z nimi wyruszymy na obchód zaprzyjaźnionych miejsc w celu zdobycia halloweenowych słodyczy. Zapraszamy dzieci od 6 lat, przebrania mile widziane, wstęp: 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu imprezy.
Tutaj zbieramy zapisy na imprezę piątkową, a tutaj można kupić tańsze bilety w przedsprzedaży!
Tutaj zbieramy zapisy na imprezę sobotnią, a tutaj można kupić na nią bilety w przedsprzedaży.

z-kroniki-wilanowa

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi