Urodziny fabularne online

Jeśli Twoje dziecko ma grupę przyjaciół, z którymi chciałoby spędzić swoje urodziny, ale jest to teraz niemożliwe – proponujemy urodzinową grę przygodową online.
W jej ramach udamy się w podróż do świata wyobraźni. Wszyscy uczestnicy zabawy wcielą się w wybrane przez siebie postacie, pokonają przeszkody, rozwiążą zagadki, pokonają czyhające po drodze do finału niebezpieczeństwa – oczywiście, o ile szczęście będzie im sprzyjać. Gwarantujemy świetną zabawę, angażującą przygodę i dużo emocji!
Na czym polega gra RPG?

urodziny-fabularne-online-iKażdy gracz na początku wybiera postać, którą gra. Ma ona określone umiejętności, cechy, wyposażenie. Mistrz Gry opowiada historię, na której przebieg mają wpływ sami gracze – decydują, co się wydarzy, ale znaczenie ma też los. Rzucamy „wirtualnymi kośćmi”, by sprawdzić, czy ich zamiar/ akcja się powiodły. I tak toczy się rozgrywka, aż do kulminacyjnego wydarzenia. Nie wiemy nigdy, czy misja drużyny graczy się powiedzie. Może przepadną gdzieś w lochach?

Mistrz przygotowuje wcześniej scenariusz przygody w fantastycznym świecie – są różne, do wyboru. Popularny jest np. świat fantasy, rodem z Dungeons & Dragons, ze smokami, elfami, orkami; w klimacie cyberpunkowym, futurystycznym, podboju Kosmosu czy Dzikiego Zachodu, na motywach ukochanej książki, np. Harry’ego Pottera lub gry w „Mafię”, zabawy w detektywów – wszystko do uzgodnienia.

Na jakiej platformie gramy?
Gramy w grupach do 7 osób + Mistrz. Polecamy tę zabawę dzieciom i młodzieży w wieku od ok. 8 do 16 lat. Każdy gracz musi zainstalować Discorda (darmową aplikację, do pobrania online) i mieć sprawny mikrofon. Kamerka będzie dodatkowym uatrakcyjnieniem rozgrywki (uczestnicy mogą się zobaczyć na powitanie, ale podczas rozgrywki głównie rozmawiamy, piszemy do siebie, oglądamy mapy i karty postaci).
Zachęcamy wszystkich uczestników urodzin do przebrania się w klimacie wybranej sesji fabularnej, nasz Mistrz Gry również będzie miał elementy stroju lub charakteryzacji. Na początku sesji wygospodarujemy czas, żeby się przywitać i zaprezentować stroje w całej okazałości.
Dla jubilata przygotowaliśmy specjalne niespodzianki wplecione w treść gry, na pewno nie zabraknie uczty i uroczystego odśpiewania „Sto lat”. Prowadzący urodziny skontaktuje się wcześniej z uczestnikami i prześle specjalny link do zalogowania na Discordzie.
Rezerwujemy sobie także czas przed przyjęciem (ok. 10-20 minut) na testowe połączenie oraz krótkie wprowadzenie do zabawy. Koszt 1,5-godzinnej rozgrywki to 200 zł. Terminy – do ustalenia, raczej weekendowe.

REZERWACJE, INFO:
urodziny@badet.pl, tel. 22 499-37-17.

Formularz rezerwacyjny

Można zapisać dziecko na zajęcia, wypełniając poniższy formularz. Ostateczna rezerwacja miejsca na zajęciach następuje po otrzymaniu potwierdzenia z księgarni.

Imię i nazwisko opiekuna (wymagane)

Adres email (wymagane)

Imię i wiek dziecka

Nr telefonu (wymagane)

Nazwa imprezy


Dodatkowe uwagi